Онлайн-гра Star Wars : The Old Republic вийде обмеженим накладом

19 серпня 2012, 10:49 +46 -34 7 Іван Лобанов

Під час виставки GamesCom представники Electronic Artsпідтвердилищо на старті Star Wars : The Old Republicпоступить в продаж обмеженим накладом — це стосується як версій на фізичних носіях, так і копій, поширюваних по цифрових каналах. Такий крок дозволить нарощувати навантаження на сервери The Old Republic поступово, інакше вони могли б в першу ж добу рухнути під напливом багатомільйонної армії прихильників Зоряних воєн.

Співробітники Electronic Arts завірили, що оперативно реагуватимуть на зміну навантаження на сервери і зроблять усе можливе, щоб якомога більше гравців отримало доступ у світ Star Wars : The Old Republic.

Дія в Star Wars : The Old Republic розгортається за багато тисяч років до появи Дарта Вейдера, в ті часи, коли в галактика була розв’язана холодна війна. Гравцям належить приєднатися до однієї з протиборчих сторін — галактичній Республіці або Імперії ситов — і вибрати одного з восьми знаменитих персонажів всесвіту Star Wars : Jedi Knight, Jedi Consular, Smuggler, Trooper, Bounty Hunter, Imperial Agent, Sith Inquisitor або Sith Warrior. По ходу гри героям належить зустрітися з іншими персонажами, які можуть стати для них друзями і союзниками або зрадити їх залежно від бажання гравця. У Star Wars : The Old Republic гравців чекають безліч різних світів і героїчних битв у дусі Star Wars.

+46

— 34

За і проти (7)

Ще забави:

Запись опубликована в рубрике Новини. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Комментарии запрещены.