Прихильники онлайн-гри Star Wars : The Old Republic проголосували за одностатеві романи

23 серпня 2012, 15:42 +56 -89 24 Іван Лобанов

BioWare вирішила з’ясувати, як прихильники глобальної мережевої гри Star Wars : The Old Republic відносяться до одностатевих романів між героями. Для цього на офіційному форумі було запущено голосуваннярезультати якого виявилися досить несподіваними.

З’ясувалося, що 22,54% учасників опитування крутитимуть в The Old Republic одностатеві романи, якщо розробники реалізують таку можливість. Ще 31,81% опитаних проголосували за бісексуального героя, який не робить відмінностей між партнерами різних підлог. Таким чином, більше половини потенційних гравців в Star Wars : The Old Republic підтримали гомосексуальні романи.

Дія в Star Wars : The Old Republic розгортається за багато тисяч років до появи Дарта Вейдера, в ті часи, коли в галактика була розв’язана холодна війна. Гравцям належить приєднатися до однієї з протиборчих сторін — галактичній Республіці або Імперії ситов — і вибрати одного з восьми знаменитих персонажів всесвіту Star Wars : Jedi Knight, Jedi Consular, Smuggler, Trooper, Bounty Hunter, Imperial Agent, Sith Inquisitor або Sith Warrior. По ходу гри героям належить зустрітися з іншими персонажами, які можуть стати для них друзями і союзниками або зрадити їх залежно від бажання гравця. У Star Wars : The Old Republic гравців чекають безліч різних світів і героїчних битв у дусі Star Wars.

+56

— 89

За і проти (24)

Ще забави:

Запись опубликована в рубрике Новини. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Комментарии запрещены.