Blizzard розповіла про класові ресурси в екшен-RPG Diablo 3

30 серпня 2012, 18:22 +129 -32 16 Іван Лобанов

На офіційному сайті екшен-RPG Diablo 3 з’явилася детальна замітка, присвячена класовим ресурсам, від умілого використання яких багато в чому залежатиме ефективність дій героя. Наприклад, варвари в якості основного ресурсу використовують лють, яка накопичується під час битв. Так, при використанні удару, що Крушить, і Розтинаючого удару лють накопичується поступово. Якщо лють потрібна у великих кількостях, то варто використати Удар із стрибка і Тупіт.

Мисливцеві демонів доведеться покладатися на два ресурси — ненависть і концентрацію. Перша генерується дуже швидко, а друга відновлюється повільніше, та зате дозволяє використати тактичні прийоми і контролювати супротивників в найбільш відповідні моменти часу. Ченці, як і варвари, віддають перевагу ближньому бою, але використовують не лють, а силу духу. Цей ресурс генерується при використанні атак ближнього бою і особливих навичок, і він знижується не з часом, а тільки коли чернець застосовує здібності, що вимагають витрат духу.

Чаклуни традиційно користуються манною, щоб проміняти магію вуду і заклик різних істот. Як і чаклун, чародій користується потужними магічними силами для знищення ворогів, причому часто робить це на відстані. Але на відміну від чаклуна чародій набагато рідше закликає різних істот собі на допомогу, не застосовує зловісні заклинання, а також не користується маной в якості ресурсу. Джерелом сили чародія служить магічна енергія, за допомогою якої він може використати заклинання різних шкіл.

Додаткову інформацію про класові ресурси можна знайти на сайті Diablo 3.

+129

— 32

За і проти (16)

Ще забави:

Запись опубликована в рубрике Новини. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Комментарии запрещены.