Серія Yakuza поповниться парою нових ігор

31 серпня 2012, 14:39 +80 -33 4 Іван Лобанов

Компанія SEGA відкрила нову студіюяка займатиметься подальшим розвитком кримінального серіалу Yakuza. Команда не сидить без діла — творець серії Тосихиро Нагоси(Toshihiro Nagoshi), який очолив студію, заявив, що вже почалася робота над Yakuza 5. Правда, творці проекту доки не готові ділитися якими-небудь подробицями.

Крім того, Yakuza Studio працює і над продовженнямBlack Panther : Yakuza Chapter. Гра, головним героєм якої знову стане Тацуя Уке(Tatsuya Ukyou), створюється для портативної консолі PSP і вийде в Японії наступного року. Про терміни релиза на заході доки залишається тільки здогадуватися, але якась інформація про нові частини Yakuza може з’явитися на виставці, яка пройде в Токіо у кінці вересня.

Перша частина серії Yakuza вийшла ще на PlayStation 2. Відмінною рисою серіалу завжди вважалися детальне опрацювання вулиць Токіо, висока інтерактивність віртуального світу і велика кількість міні-ігор. Усі ігри серії Yakuza традиційно виходять спочатку в Японії, а до Європи і США добираються зі значною затримкою, яка іноді складає більше року.

+80

— 33

За і проти (4)

Ще забави:

Запись опубликована в рубрике Новини. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Комментарии запрещены.