У оновленні MMORPG World of Warcraft з’явиться Сховище Безодні

19 серпня 2012, 11:08 +69 -26 10 Іван Лобанов

Blizzard розповіла про Сховище Безодні, яке з’явиться в оновленні World of Warcraft версії 4.3 і буде доступне персонажам усіх рівнів. Доступ в Сховище, що складається з 80 осередків, буде відкритий в обох столицях — Штормграде і Оргриммаре.

Головна відмінність Сховища Безодні від банків полягає в тому, що воно призначене для пам’ятних і особливе коханих речей або рідкісних трофеїв, а не для тих предметів, якими герой користується регулярно. По-перше, за розміщення предмета в Сховище або його витягання доведеться платити. По-друге, з усіх предметів, поміщених в Сховище Безодні, зніматимуться поліпшення, включаючи чари, самоцвіти і додаткові гнізда для них. Крім того, з предметів скидатимуться параметри перековуваної. Це допоможе Blizzard понизити пов’язане з цим нововведенням навантаження на ігрові світи.

Одночасно з Сховищем Безодні в World of Warcraft з’явиться і функція пошуку предметів, яка буде інтегрована в інтерфейс сумок і банку. Щоб знайти предмет в одній з сумок, особистому банку персонажа, банці гільдії або Сховищі Безодні, досить буде просто ввести в поле пошуку назву предмета або частину назви.

+69

— 26

За і проти (10)

Ще забави:

Запись опубликована в рубрике Новини. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Комментарии запрещены.