DICE розповіла про модифікацію зброї в шутере Battlefield 3

26 серпня 2012, 13:09 +174 -36 43 Іван Лобанов

Співробітники DICE розповілищо на базі п’ятдесяти з невеликим гармат, присутніх в шутере Battlefield 3можна буде створити декілька сотень різних зразків зброї.

Кожен автомат, пістолет або дробовик в Battlefield 3 оснастять трьома слотами для установки додаткового устаткування. Список останнього максимально широкий — він включає як оптичні приціли з глушниками, так і сошки, ліхтарики, підстовбурні гранатомети і інші приємні дрібниці, які згодяться будь-якому солдатові. Список устаткування, доступного для установки в той або інший слот, буде рости у міру того, як гравець користується зброєю. Правило просте — чим частіше використовуєш улюблену рушницю, тим більше устаткування на неї можна буде навісити.

Battlefield 3 переносить гравців в зони військових конфліктів, що розгораються в різних куточках земної кулі. У розробці новинки брав участь ветеран британського підрозділу SAS, автор популярних книг про війну Енді Макнаб(Andy McNab). У епізодах кампанії для одного гравця з’явилися два нові персонажі. Дмитро Dima Маяковский, російський агент, працюючий під прикриттям, повинні з боєм пройти від Паризької фондової біржі по заповнених людьми вулицях в спробі запобігти вибуху брудної бомби в центрі Парижу. Джонатану Jono Міллеру, капралові морської піхоти армії США, належить вести бойові дії проти бійців PLR в пустинних передмістях Тегерана.

+174

— 36

За і проти (43)

Ще забави:

Запись опубликована в рубрике Новини. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Комментарии запрещены.