Шутер Battlefield 3 залишився без розділеного екрану в кооперативному режимі

19 серпня 2012, 12:35 +98 -26 20 Іван Лобанов

Шутер Battlefield 3 не підтримуватиме режим розділеного екрану split — screen. Про це під час виставки GamesCom розповів головний менеджер студії DICE Карл Магнусс Троедссон(Karl Magnus Troedsson).

Троедссон відмітив, що в кооперативному режимі Battlefield 3 можна буде грати тільки по Мережі. При цьому для кооперативу створюються спеціальні карти — в стартовій версії Battlefield 3 їх буде шість штук. Проходження кожної карти займе від 20 до 45 хвилин — точний час залежатиме від навичок гравців.

Battlefield 3 переносить гравців в зони військових конфліктів, що розгораються в різних куточках земної кулі. У розробці новинки брав участь ветеран британського підрозділу SAS, автор популярних книг про війну Енді Макнаб(Andy McNab). У епізодах кампанії для одного гравця з’явилися два нові персонажі. Дмитро Dima Маяковский, російський агент, працюючий під прикриттям, повинні з боєм пройти від Паризької фондової біржі по заповнених людьми вулицях в спробі запобігти вибуху брудної бомби в центрі Парижу. Джонатану Jono Міллеру, капралові морської піхоти армії США, належить вести бойові дії проти бійців PLR в пустинних передмістях Тегерана.

+98

— 26

За і проти (20)

Ще забави:

Запись опубликована в рубрике Новини. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Комментарии запрещены.