У новій Counter — Strike власники РС і консолей зможуть грати один з одним по Мережі

22 серпня 2012, 10:30 +200 -51 104 Іван Лобанов

Глава Valve Software Гейб Ньюелл(Gabe Newell) у бесіді із співробітниками видання PC Gamer підтвердивщо розробники планують реалізувати в шутере Counter — Strike: Global Offensive підтримку кросс-платформенного мультиплеєра, який дозволить власникам РС, PlayStation 3 і Xbox 360 битися один з одним по Мережі. Ньюелл визнав, що реалізувати задумку буде досить важко — Valve належить як вирішити проблеми з управлінням, так і домовитися з Microsoft і Sony, які можуть не підтримати цю ідею.

Counter — Strike: Global Offensive вийде на початку наступного року і продаватиметься через сервіси PlayStation Network, Xbox Live Arcade і Steam.

Розробники не планують відходити від принципів, які принесли Counter, — Strike світову славу — в Global Offensive не буде нових режимів, та і багато популярних карт перекочують в гру в злегка зміненому виді. Valve також обіцяє декілька нових арен, додаткові моделі персонажів і нову зброю — коктейль Молотова, гранату-приманку, кулемет, дробовик і декілька пістолетів. Усе це доповнять просунутими системами підбору суперників і глобальної статистики.

+200

— 51

За і проти (104)

Ще забави:

Запись опубликована в рубрике Новини. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Комментарии запрещены.