У оновленні World of Warcraft до версії 4.3 з’явиться трансмогрификация

18 серпня 2012, 10:52 +57 -16 2 Іван Лобанов

На офіційному сайті World of Warcraft співробітники Blizzard опублікували короткий огляд оновлення 4.3, в якому з’явиться технологія трансмогрификация, що дозволяє міняти зовнішній вигляд зброї, обладунків і інших предметів.

Сенс нововведення полягає в тому, що з його допомогою, наприклад, предмету 12 тиру можна буде надати вигляд відповідного предмета нижчого тиру, якщо його дизайн подобався гравцеві більше. Зміниться тільки зовнішній вигляд — характеристики залишаться колишніми. Трансмогрификация стане подарунком для ветеранів World of Warcraft, які напевно зрадіють можливості згадати минувщину і приміряти комплекти тих тирів, які вони носили дуже давно.

Трансмогрификацию можна буде проводити у спеціального майстра. При цьому діють два обмеження. По-перше, для трансмогрификации можуть використовуватися тільки предмети, що мають параметри. По-друге, у героя має бути можливість використати обидва предмети — початковий і такий, що вийшов в результаті трансмогрификации.

Це нововведення дозволить звільнити місце у банках і рюкзаку і викинути ті речі, які гравець зберігав тільки із-за вподобаного дизайну. Крім того, Blizzard готує деякий сервіс Void Storage, подробиці якого обіцяють розкрити пізніше.

+57

— 16

За і проти (2)

Ще забави:

Запись опубликована в рубрике Новини. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Комментарии запрещены.